Jeśli wybieracie się na imprezę „Madonna 40th Anniversary Party”, ten konkurs jest dla Was!

Zapoznajcie się koniecznie z poniższymi informacjami, wykonajcie wszystkie wskazówki i udzielcie poprawnej odpowiedzi, a repliki oryginalnych plakatów z różnych etapów kariery Madonny będą Wasze!

REGULAMIN KONKURSU

1. Konkurs jest skierowany do osób fizycznych – uczestników imprezy „Madonna: 40th Anniversary Party” (zwanych dalej „Uczestnikami”) zamieszkujących na terytorium Polski, z wyjątkiem redakcji Royal Madonna (zwanej dalej „Organizatorem”). Przystępując do konkursu, Uczestnik informuje, że zapoznał się z niniejszym Regulaminem, spełnia wszystkie zawarte w nim wymagania i zobowiązuje się do przestrzegania ustalonych w nim zasad.

2. W konkursie przewidziano 6 nagród: repliki plakatów z różnych okresów twórczości Madonny.

  • W formacie A3: plakat reklamowy trasy „Drowned World”, reklamę albumu „Like a Prayer” i reklamę singla „Sorry”
  • W formacie A2: plakat reklamowy składanki „GHV2”, reklamę transmisji koncertu „Blond Ambition” na HBO i plakat filmu „Truth or Dare”.
Poglądowe grafiki przedstawiające nagrody

3. Aby wziąć udział w konkursie, należy polubić stronę Royal Madonna, stronę Kicz Kraków, dołączyć do wydarzenia na Facebooku oraz udzielić poprawnej odpowiedzi na pytanie konkursowe według informacji zawartych w osobnym poście konkursowym.

4. Pytania konkursowe pojawią się w formie postów na profilach Royal Madonna w mediach społecznościowych:

5. Forma wymaganej odpowiedzi, termin zakończenia konkursu oraz nagroda, o którą zawalczą uczestnicy, zostaną określone w poszczególnych postach konkursowych.

6. Kryteria kwalifikacji odpowiedzi:

  • poprawność
  • dokładność

Odpowiedzi zawierające literówki i udzielone w formie edytowanej (np. jeśli formą odpowiedzi jest komentarz) nie będą brane pod uwagę.

7. Zwycięzcy zostaną wyłonieni przez ekipę Royal Madonna na drodze losowania z puli osób, które udzieliły poprawnej odpowiedzi.

8. Zwycięzcy zostaną poinformowani o wygranej za pośrednictwem osobnego posta z filmem z losowania na stronie wydarzenia na Facebooku.

9. Jeden zwycięzca może otrzymać nie więcej niż 2 nagrody. W przypadku ponownego zwycięstwa osoby dwukrotnie nagrodzonej wcześniej, Organizator zastrzega sobie prawo do przekazania nagrody innej wskazanej przez niego osobie.

10. Jedyną formą odbioru nagrody jest uczestnictwo w imprezie i odbiór osobisty lub odbiór osobisty przed/po wydarzeniu. Nie istnieje możliwość wysyłki nagród na wskazany adres.

11. Nagrody nie podlegają jakiejkolwiek wymianie (także pieniężnej), a także nie przysługuje prawo do przeniesienia prawa do nagrody na osoby trzecie. Nagrody nieodbrane z jakiegokolwiek powodu pozostają własnością Organizatora.

12. Uczestnik konkursu wyraża zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych, t.j. Dz. U. z 2018 r. poz. 1000 z późn. zm.) i zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. – Dz. U. UE L 119 z 2016 r.) przez Royal Madonna wyłącznie na potrzeby przeprowadzenia konkursu. Uczestnik wyraża również zgodę na publikację swojego imienia i nazwiska lub nicku w poście informującym o wygranej.