6 października minie 40 lat od wydania debiutanckiego singla Madonny – „Everybody”. 2 dni później – w sobotę, 8 października – dokładnie rok po telewizyjnej premierze koncertu „Madame X”, wrócimy na klubowy parkiet, by jeszcze raz przetańczyć całą noc do muzyki Madonny.

Tego dnia świętować będziemy także wydanie składanki „Finally Enough Love”, która od niedawna jest dostępna w sklepach i do odsłuchu w streamingu.

Madonna: 40th Anniversary Party 2.0 – Finally Enough Love

08.10.2022, start: godzina 20:30

Kicz Kraków, ul Bożego Ciała 7 (GOOGLE MAPS)

wejście: 10 zł – na hasło „Royal Madonna” – 5 zł


Dołącz do strony wydarzenia na Facebooku i bądź na bieżąco z aktualizacjami i informacjami o konkursach!

Więcej informacji poniżej.

Impreza odbędzie się w tym samym miejscu, w którym spotkaliśmy się w maju tego roku – klubie Kicz.

Dla pierwszych 50 osób będziemy mieli pamiątkowe zestawy m.in. z pocztówką, mini-plakatem i losowymi naklejkami!

W menu klubu tego dnia znajdą się specjalne drinki, inspirowane czterdziestoletnią twórczością Madonny (dla osób unikających alkoholu także znajdzie się specjalna pozycja!).

Podczas imprezy zagra DJ Tee – fan, który jak nikt inny wie, co zaserwować, aby rozgrzać parkiet. Oprócz oczywistych hitów, będzie to prawdopodobnie jedna z niewielu okazji, by w klubie potańczyć do mniej znanych utworów Madonny. Nie zabraknie też lubianych przez fanów remiksów, wśród których pierwszeństwo będą mieć te pochodzące ze składanki „Finally Enough Love”. Będzie to także klubowy debiut najnowszych remiksów Królowej Popu, w tym „Frozen on Fire” i „Hung Up on Tokischa”. Starocie i nowości, albumówki i remiksy, duety i solo… Każdy znajdzie coś dla siebie!

Zapraszamy już 8 października!


Rezerwacja stolików/loży: info@kiczclub.pl

Prosimy o przesłanie informacji na temat liczby osób i godziny, na którą ma zostać zrobiona rezerwacja.

UWAGA! Najpóźniejsza możliwa rezerwacja to godzina 23:00. Obsługa zastrzega sobie prawo do likwidacji rezerwacji niewykorzystanej na czas.


Dla osób szukających noclegu mamy nie lada okazję!

Jeśli chcecie mieć możliwie najbliżej do klubu, istnieje możliwość wynajęcia apartamentów… na piętrze budynku! Zapewniamy, bliżej się nie da! 🙂

Zachęcamy do rezerwacji za pomocą Booking.com:

Apartamenty BC7

Zostały już ostatnie wolne miejsca!