Już tylko kilka dni dzieli nas od imprezy „Madonna: Like a Prayer Party”. Jeśli wybieracie się na nią, ten konkurs jest dla Was!

Wystarczy, że wypełnicie KONKURSOWY FORMULARZ i poprawnie odpowiecie na pytania.

Osoba z najwyższym wynikiem otrzyma winylowe wydanie składanki „Celebration” (4 LP), którą będzie mogła odebrać podczas imprezy w klubie Diva, 20 kwietnia 2024.

UWAGA! W przypadku więcej niż jednego Uczestnika z tą samą liczbą poprawnych odpowiedzi, zdecyduje kolejność zgłoszenia („kto pierwszy, ten lepszy”).

Sponsorem nagród płytowych jest Royal Madonna.


REGULAMIN KONKURSU

  1. Konkurs jest skierowany do osób fizycznych – uczestników imprezy „Madonna: The Celebration Tour” (zwanych dalej „Uczestnikami”), z wyjątkiem redakcji Royal Madonna (zwanej dalej „Organizatorem”), pracowników klubu Diva oraz patronów wydarzenia (Stowarzyszenie „Jeden Świat” oraz Warner Music Polska). Przystępując do konkursu, Uczestnik informuje, że zapoznał się z niniejszym Regulaminem, spełnia wszystkie zawarte w nim wymagania i zobowiązuje się do przestrzegania ustalonych w nim zasad.
  2. W konkursie przewidziano 1 nagrodę: winyl „Celebration” (4 LP) (wyd. 2024)
  3. Aby wziąć udział w konkursie, należy uzupełnić formularz konkursowy. Za każdą poprawną odpowiedź, Uczestnik otrzymuje 1 punkt. W przypadku dwóch Uczestników o tej samej liczbie punktów, decyduje kolejność wysłania zgłoszenia (data i godzina wysłania formularza).
  4. Uczestnicy mogą zamieszczać odpowiedzi konkursowe do poniedziałku, 15 kwietnia 2024 roku, do godziny 9:00 CET. Odpowiedzi opublikowane po upływie terminu nie będą brane pod uwagę.
  5. Zwycięzcy zostaną wyłonieni na drodze analizy danych do 17 kwietnia 2024 roku. Organizator zastrzega sobie prawo do nieokreślonego przedłużenia terminu ogłoszenia wyników z przyczyn niezależnych.
  6. Zwycięzca zostanie poinformowany o wygranej za pośrednictwem wiadomości e-mail wysłanej na adres podany w ww. formularzu.
  7. Jedyną formą odbioru nagrody jest uczestnictwo w imprezie „Madonna: Like a Prayer Party” w klubie Diva w Krakowie w dniu 20 kwietnia 2024 roku i odbiór osobisty. Nie istnieje możliwość wysyłki nagród pod wskazany adres.
  8. Nagroda nie podlega jakiejkolwiek wymianie (także pieniężnej), a także nie przysługuje prawo do przeniesienia prawa do nagrody na osoby trzecie. Nagrody nieodebrane z jakiegokolwiek powodu pozostają własnością Organizatora.
  9. Uczestnik konkursu wyraża zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych, t.j. Dz. U. z 2018 r. poz. 1000 z późn. zm.) i zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. – Dz. U. UE L 119 z 2016 r.) przez Royal Madonna wyłącznie na potrzeby przeprowadzenia konkursu. Uczestnik wyraża również zgodę na publikację swojego imienia i nazwiska lub nicku w poście informującym o wygranej.