Południowokoreańska DJ-ka przygotowała remiks „I Feel So Free”!
Madonna opublikowała wczoraj (8 maja) na relacji na Instagramie zdjęcie pochodzące z afterparty po poniedziałkowej Met Gali. Towarzyszyła na nim pochodzącej z Korei Południowej DJ-ce Peggy Gou, która zabawiała gości muzyką. Okazuje się, że miało to drugie dno.
Wczoraj bowiem Pride Radio wyemitowało remiks „I Feel So Free” przygotowany właśnie przez nią.
Nagranie krąży w Internecie, ale z oczywistych powodów nie zamierzamy go rozpowszechniać i o to samo prosimy również Was.
Jak opisać jego brzmienie? Najprościej powiedzieć, że jest w nim sporo syntezatorów i pulsujący rytm, co razem daje vibe nagrania z drugiej połowy lat 80. Być może nawet usłyszycie w tym remiksie bardzo odległe skojarzenia z utworem „Spotlight”.
Według nieoficjalnych informacji, remiks ma zadebiutować w streamingu już w najbliższy piątek, 15 maja.

Edit:
Madonna potwierdziła w swoich mediach społecznościowych premierę remiksu 15 maja!
Dodaj komentarz
Musisz się zalogować, aby móc dodać komentarz.