Jeśli wybieracie się na imprezę „Madonna: The Celebration Party”, ten konkurs jest dla Was!

Wystarczy, że pod konkursowym postem na Facebooku wpiszecie w komentarzu swoje typy na piosenki, które Madonna Waszym zdaniem zaśpiewa na żywo podczas „The Celebration Tour”. Osoby, które odgadną największą liczbę piosenek, otrzymają możliwość wyboru jednej nagrody:

  • Finally Enough Love – 2LP (czerwony winyl)
  • Finally Enough Love – 3CD
  • Finally Enough Love – 1CD

Zdobywca pierwszego miejsca będzie mógł wybrać dla siebie nagrodę z całej puli, zdobywca drugiego miejsca będzie mieć ten wybór mniejszy o jedną rzecz, a zdobywca trzeciego miejsca otrzyma pozostałą nagrodę.

Sponsorem nagród płytowych jest Warner Music Poland.


REGULAMIN KONKURSU

1. Konkurs jest skierowany do osób fizycznych – uczestników imprezy „Madonna: The Celebration Tour” (zwanych dalej „Uczestnikami”), z wyjątkiem redakcji Royal Madonna (zwanej dalej „Organizatorem”), pracowników klubu Kicz oraz sponsora nagród (Warner Music Poland). Przystępując do konkursu, Uczestnik informuje, że zapoznał się z niniejszym Regulaminem, spełnia wszystkie zawarte w nim wymagania i zobowiązuje się do przestrzegania ustalonych w nim zasad.

POST KONKURSOWY

2. W konkursie przewidziano 3 nagrody: płyty „Finally Enough Love” na czerwonym winylu, w wydaniu na 3 płytach CD i w wersji jednokrążkowej.

3. Aby wziąć udział w konkursie, należy umieścić komentarz z maksymalnie 10 tytułami utworów, które zdaniem Uczestnika Madonna wykona podczas premierowego koncertu „The Celebration Tour” 15 lipca 2023 roku. Za każdy odgadnięty utwór Uczestnik otrzymuje 1 punkt. Zwycięzcami będą osoby z największą liczbą punktów. W przypadku dwóch uczestników o tej samej liczbie punktów, decyduje wcześniejsza publikacja komentarza z odpowiedzią. Komentarze edytowane nie będą brane pod uwagę.

UWAGA! Za poprawne będą uznawane odpowiedzi odnoszące się do przerywników (tzw. „interludium”) oraz istotnych części składanek utworów (tzw. „medley”). Nie dotyczy to nieistotnych części utworów, będących fragmentem większej całości np. sampli czy kilku wersów. Tytuły zawierające błędy i/lub literówki będą uznane za nieprawidłowe. Odpowiedź powinna dotyczyć jednego tytułu – za niepoprawne będziemy uznawać dwa utwory zapisane razem np. „Like a Virgin/Material Girl” lub „Hung Up/Hung Up On Tokischa”. Tytuł powinien nie pozostawiać wątpliwości, do której piosenki się odnosi.

4. Uczestnicy mogą zamieszczać odpowiedzi konkursowe do czwartku 22 czerwca 2023 roku, do godziny 23:59. Odpowiedzi opublikowane po upływie terminu nie będą brane pod uwagę.

5. Zwycięzcy zostaną wyłonieni na drodze analizy danych po 15 lipca 2023 roku. Organizator zastrzega sobie prawo do nieokreślonego przedłużenia terminu ogłoszenia wyników, jednak nastąpi ono nie później niż 19 lipca 2023 roku.

6. Zwycięzcy zostaną poinformowani o wygranej za pośrednictwem osobnego posta na Facebooku Royal Madonna oraz w odpowiedzi na komentarz konkursowy.

7. Jedyną formą odbioru nagrody jest uczestnictwo w imprezie „Madonna: The Celebration Tour” w klubie Kicz w Krakowie w dniu 22 lipca 2023 roku i odbiór osobisty lub odbiór osobisty przed/po wydarzeniu. Nie istnieje możliwość wysyłki nagród pod wskazany adres.

8. Nagrody nie podlegają jakiejkolwiek wymianie (także pieniężnej), a także nie przysługuje prawo do przeniesienia prawa do nagrody na osoby trzecie. Nagrody nieodebrane z jakiegokolwiek powodu pozostają własnością Organizatora.

9. Uczestnik konkursu wyraża zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych, t.j. Dz. U. z 2018 r. poz. 1000 z późn. zm.) i zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. – Dz. U. UE L 119 z 2016 r.) przez Royal Madonna wyłącznie na potrzeby przeprowadzenia konkursu. Uczestnik wyraża również zgodę na publikację swojego imienia i nazwiska lub nicku w poście informującym o wygranej.