Już niewiele ponad 2 tygodnie dzieli nas od imprezy Madonna: The Celebration Party w Krakowie! Jak zawsze, dla uczestników eventu mamy konkurs.

Wystarczy w komentarzu w poście konkursowym na Facebooku odpowiedzieć na zadane pytanie:

Która piosenka Madonny jest najlepsza na imprezę i dlaczego?

Deadline: środa, 5 lipca 2023, 23:59

Kryterium oceny odpowiedzi:
– oryginalność wyboru
– ciekawe uzasadnienie

Nagrodami w konkursie są 4 kubki nawiązujące do „urodzinowych” płyt: świętującego 40 lat debiutanckiego albumu Madonny, kultowego „Ray of Light”, od premiery którego minęło na początku marca 25 lat, świętującego 20-lecie „American Life” oraz piętnastoletniego „Hard Candy”.

A tak grafiki na kubkach prezentują się w całości:

Każda z nagrodzonych osób ponadto otrzyma czerwoną torbę z tkaniny, z nadrukowanym logo „The Celebration Tour”.

Wykonanie nagród: Projekt Solfernus.

Zdobywca pierwszego miejsca będzie miał możliwość wybrania z całej puli, zdobywca drugiego wybierze swój kubek jako kolejna osoba spośród pozostałych nagród, analogicznie sytuacja będzie wyglądać w przypadku 3. miejsca, a osoba która zajmie 4. miejsce, dostanie kubek, który pozostanie w puli.

Info: kubki wykonane metodą sublimacji, druk wysokiej jakości, odporny na mycie w zmywarce.

Zobacz, jak powstawały nagrody konkursowe:

REGULAMIN KONKURSU

1. Konkurs jest skierowany do osób fizycznych – uczestników imprezy „Madonna: The Celebration Party” (zwanych dalej „Uczestnikami”) zamieszkujących na terytorium Polski, z wyjątkiem redakcji Royal Madonna (zwanej dalej „Organizatorem”). Przystępując do konkursu, Uczestnik informuje, że zapoznał się z niniejszym Regulaminem, spełnia wszystkie zawarte w nim wymagania i zobowiązuje się do przestrzegania ustalonych w nim zasad.

2. W konkursie przewidziano 4 nagrody: kubki nawiązujące do czterech albumów Madonny + torba z logo „The Celebration Tour” do każdego z kubka.

3. Aby wziąć udział w konkursie, należy udzielić odpowiedzi na pytanie konkursowe według informacji zawartych w poście konkursowym.

4. Zwycięzcy zostaną wyłonieni przez twórców Royal Madonna na podstawie kryterium:

  • oryginalności wyboru
  • ciekawego uzasadnienia.

5. Zwycięzcy zostaną poinformowani o wygranej w odpowiedzi na komentarz. Zostaną w niej zawarte szczegóły na temat kontaktu.

6. Jedyną formą odbioru nagrody jest uczestnictwo w imprezie i odbiór osobisty lub odbiór osobisty przed/po wydarzeniu. Nie istnieje możliwość wysyłki nagród na wskazany adres.

7. Nagrody nie podlegają jakiejkolwiek wymianie (także pieniężnej), a także nie przysługuje prawo do przeniesienia prawa do nagrody na osoby trzecie. Nagrody nieodebrane z jakiegokolwiek powodu pozostają własnością Organizatora.

8. Uczestnik konkursu wyraża zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych, t.j. Dz. U. z 2018 r. poz. 1000 z późn. zm.) i zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. – Dz. U. UE L 119 z 2016 r.) przez Royal Madonna wyłącznie na potrzeby przeprowadzenia konkursu. Uczestnik wyraża również zgodę na publikację swojego imienia i nazwiska lub nicku w poście informującym o wygranej.